Co děláme

Klub rodičů a dětí je prostor pro rodiče či prarodiče s malými dětmi (0–5 let). Máme otevřeno každé dopoledne od 9 do 12. Během týdne se střídají různé aktivity, můžete si přijít pohrát, zacvičit i zatvořit a zazpívat. V rámci herny můžeme vaše děti i pohlídat, pokud zrovna potřebujete dělat něco bez nich. Jsme otevření vašim podnětům, pokud by vás zajímal nějaký aspekt péče o malé děti, můžeme zařídit tematický workshop nebo besedu.

Pro rodiče samoživitele 10 % sleva. Více informací na emailu nesedimsousedim@gmail.com.

VOLNÁ HERNA – pondělí, středa, pátek 9–12

Přijďte si pohrát do naší herny. Hernu máme vybavenou převážně dřevěnými hračkami, vláčky apod. Při dobrém počasí můžete využít naši zahrádku s herními prvky. Prosíme, kvůli omezení počtu osob ve vnitřních prostorech se hlaste předem zde.

Jednorázový vstup: 60 Kč/rodič + dítě (+ 20 Kč/sourozenec starší 1 roku)

Permanentka: 450 Kč/10 vstupů (až tři sourozenci)

DVOREK – úterý, čtvrtek 9.30–11.30

Dvorek je lektorovaný program určený především pro děti od narození do 3 let. Můžete se těšit na písničky, říkadla a tanečky, společné vyrábění z přírodních materiálů a krátké divadélko pro děti. Děti si ale rozhodně stihnou i pohrát. Dvorek vedou zkušené lektorky. Rezervace nejpozději den předem (do 19 hodin) zde. Více informací na magda@nesedimsousedim.cz.

Jednorázový vstup: 200 Kč/rodič + dítě (+ 50 Kč/sourozenec starší 1 roku)

Permanentka: 1500 Kč/10 vstupů (až tři sourozenci)

HLÍDÁNÍ DĚTÍ – pondělí, středa, pátek 9–12

Nabízíme hlídání vašich ratolestí v příjemném prostředí naší herny. Hlídají zkušené mámy s praxí lektorek progamů pro nejmenší. Pokud máte zájem o hlídání, kontaktujte prosím nejpozději den předem Kateřinu: katerina@nesedimsousedim.cz nebo volejte na telefon 723 978 375.

Cena hlídání:  200 Kč/hod./1 dítě (+ 100 Kč/sourozenec)

JAK SE DOMLUVIT, KDYŽ JEŠTĚ NEMLUVÍ – pondělí 10–11

Všichni se mohou domluvit, jen je potřeba najít spolu cestu jak. Pojďte ji společně objevit. Během setkání vám lektorka předá své zkušenosti s tím, jak se dorozumívala se svými dětmi, když ještě neuměly mluvit, ale chtěly se domluvit. Témata, která se budou lekcemi prolínat: vývoj řeči, dorozumívání se (nejen gesty, ale i obrázky, schématy), kdy je čas začít, mýty o znakování jako brzdě řeči, představení jednotlivých znaků, procvičování na říkankách ad. Okruhy jednotlivých setkání: jídlo, věci kolem nás, zvířátka a další… Vede Zdeňka Bachtjanová.

Rezervace na zdenabachtjan@gmail.com nebo 608 361 870.

Cena: 110 Kč/setkání

JÓGA PRO ŽENY středa 1011.30 (od podzimu 2021)

Jóga pod vedením zkušené lektorky Marie Hledíkové. Po dobu jógy můžete využít hlídání vašich dětí. Registrace nejpozději 1 den předem nutná na emailu: katerina@nesedimsousedim.cz. V případě malého množství přihlášených může být jóga zrušena.

Jednorázový vstup: 150 Kč

Permanentka: 1100 Kč/10 vstupů

PLAYGROUP / ANGLOHRÁTKY S ROBÁTKY – 1x za 14 dní pátek 10–11

První setkání s angličtinou pro děti od dvou let v hravém prostředí a společnosti rodičů, lektorky a skřítka Fida. Víc než o „učení se“ půjde o nasátí toho, že existují i jiné jazyky. Obrázky, písničky, plyšáci, knížky… Vede Veronika Horáková.

Rezervace: katerina@nesedimsousedim.cz
Cena: 110 Kč/setkání