Eternal Spring Čchi-kung mistra C.K. Chu – spolu s Nej-kungem a Tchaj-ti čchuanem.
Cvičení pro ty, kteří chtějí vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou, kteří hledají staré cesty uzdravování a harmonického života, jak žít moudře, láskyplně a při plné fyzické i psychické síle.
Cílem tohoto starého čínského umění ozdravění je vytvořit si denní návyk tzv. omlazování, tedy naučit se stimulovat a akumulovat svou životní sílu, energii čchi a tím si neustále udržovat vnitřní prostředí těla i mysli v dobré formě.
Můžete se těšit na: jednoduché cvičení čchi-kungu či pokročilejší formy nej-kungu, popřípadě na seznámení s malou sestavou tchaj-ti čchuanu stylu Jang. Naučíte se uvolňovat vaše tělo i mysl, efektivně a přirozeně dýchat, zdravou posturologii těla a vnímat naší vitální energii. Lekce zahrnuje i techniky automasáží a meditace.
Přínosy a specifika Eternal Spring čchi-kungu:
1. kultivuje vnitřní vitální energii – čchi, která vyživuje tělo až na buněčnou úroveň celého těla (orgánů, svalů, kostí…)
2. zlepšuje celkovou odolnost, sílu a zdraví těla i mysli
3. komplexně vyrovnává postoj těla a rozšiřuje možnosti pohybu
4. zahrnuje nejen postoj těla, ale i techniky zdravého dýchání a postoj uvolněné mysli
5. je praktický, vysoce efektivní a celé tělo připravující pro jakoukoliv zátěž, fyzickou i psychickou
6. vhodný pro všechny věkové kategorie bez ohledu na fyzickou kondici
7. snadné se ho naučit a praktikovat kdekoliv a kdykoliv
Cena za lekci: 120 Kč
Permanentka: 1000 Kč/10 lekcí
Rezervujte si prosím místo na: katerina@nesedimsousedim.cz
Mgr. Helena Hlaváčková, DiS. je celostní terapeutka s akreditací Eternal Spring Čchi-kung/Tchaj-ti čchuan instruktor a Shi-atsu terapeut (The School of Healing Arts, učitel Seymour Koblin, přímý žák mistrů C. K . Chu, Wataru Ohashiho a Michia Kushiho).
Kromě celostního přístupu vycházejícího z taoismu a tradiční čínské medicíny se zabývá hudbou, výukou hry na lyru a flétnu (Mezinárodní konzervatoř Praha, učitel Zdeněk Dvořák a Jan Braunstein).