Cvičení čchi-kung

Staré čínské umění ozdravění a zároveň jednoduché cvičení pro stimulování a akumulování naší životní energie „čchi“, která umožňuje dokonalou regeneraci našeho těla i mysli. Naučíte se přitom i schopnosti uvolnění těla i mysli, přirozenému dýchání a zdravému postoji těla. Vhodné pro všechny věkové kategorie bez ohledu na fyzickou kondici.

Eternal Spring Čchi-kung mistra C.K. Chuspolu s Nej-kungem a Tchaj-ti čchuanem.

Cvičení pro ty, kteří chtějí vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou, kteří hledají staré cesty uzdravování a harmonického života, jak žít moudře, láskyplně a při plné fyzické i psychické síle. 

Můžete se těšit na: jednoduché cvičení čchi-kungu či pokročilejší formy nej-kungu, popřípadě na seznámení s malou sestavou tchaj-ti čchuanu stylu Jang. Naučíte se uvolňovat vaše tělo i mysl, efektivně a přirozeně dýchat, zdravou posturologii těla a vnímat naší vitální energii. Lekce zahrnuje i techniky automasáží a meditace.

 

Přínosy a specifika Eternal Spring čchi-kungu:

1. kultivuje vnitřní vitální energii – čchi, která vyživuje tělo až na buněčnou úroveň celého těla (orgánů, svalů, kostí…)

2. zlepšuje celkovou odolnost, sílu a zdraví těla i mysli

3. komplexně vyrovnává postoj těla a rozšiřuje možnosti pohybu

4. zahrnuje nejen postoj těla, ale i techniky zdravého dýchání a postoj uvolněné mysli

5. je praktický, vysoce efektivní a celé tělo připravující pro jakoukoliv zátěž, fyzickou i psychickou

6. vhodný pro všechny věkové kategorie bez ohledu na fyzickou kondici

7. snadné se ho naučit a praktikovat kdekoliv a kdykoliv

 

Cena za kurz: 2200 Kč / 15 lekcí – 1800 Kč (senioři)

Jednotlivé lekce: 160 Kč / 130 Kč (senioři)

Rezervujte si prosím místo na: katerina@nesedimsousedim.cz

Čtvrtek 14:30—16:00
2. 9. 16. 12.
2200 Kč  / 15 lekcí
Helena Hlaváčková

Mgr. Helena Hlaváčková, DiS. je celostní terapeutka s akreditací Eternal Spring Čchi-kung/Tchaj-ti čchuan instruktor a Shi-atsu terapeut (The School of Healing Arts, učitel Seymour Koblin, přímý žák mistrů C. K . Chu, Wataru Ohashiho a Michia Kushiho).

Kromě celostního přístupu vycházejícího z taoismu a tradiční čínské medicíny se zabývá hudbou, výukou hry na lyru a flétnu (Mezinárodní konzervatoř Praha, učitel Zdeněk Dvořák a Jan Braunstein).