PART-A!

PART-A! Příměstský tábor pro děti od 9 do 14 let.

28. 8. – 1. 9. 2023

Jak vypadá moje vysněné město? Proč tu chátrá ten barák? Co tady bylo dřív? Co tady bude? A co tady chceme my? Tento příměstský tábor se ponese v duchu dvou témat – PARTicipace a Angažovanost. Děti se tentokrát vrhnou do Břevnova jako výzkumníci – budou chodit do terénu, pozorovat, fotit, sbírat informace a pak je zkoumat, debatovat nad nimi, vymýšlet a navrhovat nová řešení za použití různých technik (animace, modelování, komiks apod.). To vše samozřejmě s táborovými prvky, jakou jsou hry, šifry, tajemství. Tábor povedou Kristýna Ciprová a Matouš Knapp.

P. S. Rodiče, u tohoto tábora prosíme, abyste s dítětem probrali jeho náplň a přihlásili dítě na základě jeho chuti se účastnit. Chtěli bychom, aby děti byly na táboře dobrovolně, protože to tentokrát nebude jen zábava, ale i (samozřejmě pořád zábavná) práce.

…………………………………………………………………..
Tábor finančně podpořil Active Citizens Fund. Doporučený příspěvek formou daru je za celodenní program (9.00-16.30) od pondělí do pátku 3000–3600 Kč/dítě.

Příspěvek bude použit na expertní lektory, materiály na tvoření, vegetariánský oběd a svačinu, pojištění.

Kapacita je omezena na 14 dětí. Minimální počet je 8 dětí.

Registrace probíhá zde přes tlačítko REZERVACE. Podrobné pokyny ohledně platby a stornovacích podmínek dostanete e-mailem do týdne od odeslání rezervace.
 

Rezervace

Rezervace pro tuto akci již nejsou možné.

Pondělí 9:00—16:30
28. 8.  2023