Pohybově-taneční večer pro netanečníky

Rádi tančíte? Podupujete si, když slyšíte hudbu? Stydíte se tančit veřejně, jít na nějakou vyloženě taneční lekci do studia? Přijďte spojit příjemné s užitečným, zapotit se, zacvičit a zatančit do užšího kruhu stejně naladěných „netanečníků“. Nikdo se nemusí stydět, žádný pohyb není „špatně“. A oťukáte si, jaké to je.
Jak lekce probíhá?
V září zveme na otevřenou lekci, kdy se budeme věnovat sami sobě, svojí kondici, pružnosti, koordinačním schopnostem, silové i psychomotorické symetrii. Dáme starostem a rozumu odpočinout – dost intenzivní tělesnou prací 🙂
Lekce sestává z protažení, koordinačních či rytmických her, několika krátkých tanečních variací různé dynamiky a způsobu pohybu (rychlé, pomalé, švihy, výdrže, poskoky…), na různé písně, případně další tvořivé (improvizační) aktivity, protažení a uvolnění na závěr. Fyzická náročnost se přizpůsobí účastníkům.
Na sebe pohodlné oblečení a ponožky, ideálně zakrytá kolena a ramena (legíny/tepláky a triko je ideál).
Kapacita 3-6 osob.
Cena za lekci 200 Kč.
Přihlášení na katerina@nesedimsousedim.cz.
Neděle 18:00—19:30
28. 11.
Jana Landsingerová

Jmenuji se Jana, říkají mi Jejda. Odmala se věnuji současnému tanci. Nejprve v taneční přípravce Junior Domino, potom v dalších kurzech, klasických (balet) i dalších (jazz, contemporary, swing, improvizace...) . Nejvíce si ale vážím cesty, kterou jsem ušla za hledáním vlastního způsobu, jak na to. Jsem občas trochu asociál :-) a masové taneční kurzy mě tak trochu děsily - proto dnes vytvářím a nabízím lekce, kde se (snad) může cítit dobře každý, kdo bude chtít zažít radost z tance a pohybu. Pojďte to vyzkoušet a dejte mi vědět!Vzděláním jsem pedagožka volného času (zaměření tělesná výchova) a sociální ekoložka, před mateřskou dovolenou jsem dokončila kurz Lektora moderního tance a v současnosti se věnuji pohybově-tanečním workshopům a individuálním lekcím pro začátečníky a netanečníky, s možným dalším tvořivým přesahem (můžete mrknout na mé stránky Volnočasení na Facebooku). Ráda tvořím výtvarně i jinak, zpívám si, plavu a běhám přírodou.