Sousedský orchestr

Hrajete na melodický nástroj a chtěli byste hrát v orchestru? Zahrát si známé melodie klasické, populární nebo filmové hudby? Sousedský orchestr, který u nás funguje už od roku 2021, hledá další hráče na smyčce a dechy. Věk 10–99 let. Požadujeme znalost not v rámci svého nástroje, zkušenost s ansámblovým hraním výhodou.

Vede Tereza Bucharová.

Členský příspěvek na práci lektorky a prostory pro zkoušení činí 2000 Kč (16 setkání/90 min).

Rezervace

Rezervace Cena Počet
Rezervace orchestr 2 000,00Kč Sold out

Rodiče samoživitelé mají nárok na slevu 15 %. Pro její uplatnění vepište do rámečku velkým písmem kód "NESEDIMSLEVIM".

Platbu za kurzy / kroužky je potřeba odeslat do 10 dnů od začátku dané aktivity. Podrobné znění podmínek najdete zde.
Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Pondělí 17:15—18:45
první setkání 16. 9.  2024
poslední setkání 20. 1.  2025
2000 Kč  / 16 lekcí
Tereza Bucharová

Tereza Bucharová (roz. Pelikánová) se hře na violoncello věnuje od dětství. Po maturitě na gymnáziu se rozhodla pro studium na Konzervatoři Jana Deyla v Praze, kde studovala nejdříve pod vedením paní profesorky Danuše Sommerové a dále pak pod vedením pana profesora Petra Šporcla. Souběžně vystudovala také obor Sociální práce na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Už při studiu měla možnost spolupracovat s mnohými českými i zahraničními interprety a orchestry. Při půlroční studijní stáži v Portugalsku vystupovala s místním orchestrem ve městě Coimbra. Od roku 2020 se věnuje pedagogické činnosti jako učitelka hry na violoncello a hudební nauky na ZUŠ Olešská v Praze 10. Věnuje se také komorní hudbě - s houslistkou Dariou Kassinou a klavíristkou Kateřinou Sedlačíkovou založily Klavírní trio, se kterým se zúčastnily několika soutěží a pravidelně vystupují.