Jógová terapie pro unavenou mámu

Jógový seminář pro unavené mámy obsáhne tématikou mnoho dílků, které do sebe srozumitelně zapadnou. Když se žena jednou stane matkou, automaticky prochází změnami ve fyzické i mentální stránce. V jógové terapii se tentokrát zaměříme na cestu hledání dysbalancí, chybných pohybových vzorců při běžném denním pohybu, nahrazování škodlivých stereotypů v individuálním cvičení za funkční, zacelování diastázy či uvolňování napětí, které se hromadí na konkrétních a běžných částech těla.

Současně se ale seminář bude dotýkat i jemnějších témat, jako je psýché matky jako takové, provázanosti hmotného těla s mentální stránkou za pomoci práce s emocemi na úrovni dechu, koncentrace a relaxace doprovázené hudbou, jemnou masáží a uvolňující aromaterapií.

Seminář je vhodný pro každou unavenou mámu, která má jakkoli staré děti.

Kontraindikace: zánětlivé stavy, akutní stav nemoci.

Vede Marie Hledíková.

Kapacita je omezená. Rezervujte si místo na katerina@nesedimsousedim.cz.

Cena: 330 Kč.

Čtvrtek 18:00—20:30
21. 10.
Marie Hledíková

Jógu vnímám jako cestu introspekce. Učí chápat existenci v rámci kauzality v souladu se svými vlastními stíny. Ponouká k integraci vnějšího i vnitřního, a tím vede k sebereflexi, uvědomování si svého vlastního prostředí, či vědomí okolního světa.

Na České akademii jógy jsem absolvovala kurz Jógové filozofie a etiky pod FF UK, vzdělávala jsem se na půdě FTVS UK v jógové terapii, učila se principům zdravého pohybu u Lenky Oravcové, v Indii jsem nasávala jógové kořeny a absolvovala roční kurz hatha jógy.
Jógové myšlení a láska k psaní mě nasměrovaly k počinu stvořit knihu jógovou, ta mi vyšla pod názvem Rodičovství jógovýma očima, jógová filozofie a psychologie jako cesta k dětem.

Nemám ráda klišé, miluji kafe, neholduji dogmatům, naopak mám ráda tvárnost a schopnost sebereflexe, zbožňuji svoje děti, les, knihy, různorodá výtvarná a umělecká vyjádření, specifický humor, útulná zákoutí a pocity spojené s vůněmi.